Chełm, Lubelskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. Sprzedaży

Chełm

FG Energy to firma, której celem jest kompleksowa obsługa klientów w zakresie sprzedaży i wykonania instalacji fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych, biznesowego oraz gospodarstw.
Jesteśmy prężnie działającą firmą w całym kraju. Posiadamy własne Call Center (ponad 700 osób). Wykonujemy ponad 500 instalacji miesięcznie z terminem realizacji 14 dni. Pracujemy na komponentach najwyższej klasy.
Jednak nie stoimy w miejscu i cały czas rozszerzamy nasz obszar sprzedaży partnerskiej
W związku z powyższym chcielibyśmy zaprosić Państwa do współpracy.

Twój zakres obowiązków:
&#8226; Tworzenie i podtrzymywanie dobrych relacji z klientami
&#8226; Sprzedaż instalacji fotowoltaicznych na powierzonym regionie
&#8226; Podpisywanie oraz przygotowywanie umów
&#8226; Kreowanie pozytywnego wizerunku spółki

Nasze wymagania:
&#8226; Zapał do pracy i nastawienie na sukces
&#8226; Umiejętność planowania i organizacji własnej pracy
&#8226; Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
&#8226; Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
&#8226; Każdemu handlowcowi umawiamy 4 spotkania dziennie &#8211; brak elementu pozyskiwania klientów!
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie: stała podstawa w przedziale 3 000 - 4 000 zł netto + premia ( minimalna premia wynosi około 4 000 zł netto, średnio PH uzyskuje premię na poziomie 6 500 - 9 000 zł netto, natomiast najlepsi osiągają zarobki powyżej 20 000 zł netto)
&#8226; Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy z kartą paliwową, telefon, tablet
&#8226; Szkolenia techniczne oraz sprzedażowe

Benefity:

&#8226; Spotkania integracyjne
&#8226; Służbowy telefon do użytku prywatnego
&#8226; Służbowy samochód do użytku prywatnego
&#8226; Inicjatywy dobroczynne

CV prosimy wysyłać na adres: ilona.perz@fgenergy.pl
Nr tel: 790 220 587

Ogłoszenie dodane: Sobota, 03 Lipiec, 2021  18:02

Identyfikator: 703539

Wyświetleń: 861