Chełm, Lubelskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Potrzebna opiekunka z językiem niemieckim

Gowork.pl/ to firma z wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu wyjazdów dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych do Niemiec. Naszą dewizą jest szacunek dla innych oraz jasne zasady współpracy. Obecnie poszukujemy Opiekunek osób starszych.

Opieki potrzebuje senior Pan Rudolf, mieszkający w Hanower
Stan pacjenta: wiek 94 lata, ma trudności z chodzeniem, dlatego trzeba go wspierać i asekurować, chodzi przy balkoniku.
Choroby: nadciśnienie
Obowiązki:
Opiekunka głównie ma za zadanie przygotowywać Panu posiłki, robić zakupy, zajmować się domem, sprzątać.
Senior potrzebują również pomocy przy kąpielach, dbaniu o ciało i ubieraniu się.
Wymagania:
oczekujemy dobrej znajomości języka
doświadczenia w opiece nad osobami starszymi
empatii, miłego usposobienia, cierpliwości, zaangażowania w pracę
mile widziane referencje oraz czynne prawo jazdy
opiekunka musi być osobą niepalącą (warunek konieczny)

Oferujemy:
Kandydatom zapewniamy pracę w stabilnej firmie, ubezpieczenie, zakwaterowanie, wysokie wynagrodzenie, pracę dostosowaną do predyspozycji i oczekiwań Kandydatki.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na katarzyna.kalamon@gowork.pl/ albo wysłanie SMS na numer: 666868905 o treści: 6784 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Lublinie
ul. Przechodnia 4, &#8222;Pałac Parysów&#8221;, p.II
opiekunka.gowork.pl/

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 10 Sierpien, 2015  10:18

Identyfikator: 557959

Wyświetleń: 1966