Chełm, Lubelskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Monter ociepleń budynków

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Miejsce pracy: Holandia, Venlo

Opis stanowiska:
Wszelkie prace związane z ocieplaniem i elewacją budynków.

Wymagania:
- doświadczenie na w/w stanowisku,
- j. angielski lub holenderski w stopniu komunikatywnym,
- certyfikat VCA,
- brak przeciwwskazań do prac na wysokości,
- zaangażowania i sumienności w realizacji zleconych zadań,
- wymagane prawo jazdy kat. B
- osobiste konto bankowe,
- zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:
&#8226; atrakcyjną STAWKĘ GODZINOWĄ
&#8226; możliwość długotrwałej współpracy,
&#8226; opiekę POLSKIEGO REZYDENTA,
&#8226; ZAKWATEROWANIE dla pracowników,
&#8226; legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zgodną z przepisami Kodeksu Pracy obowiązującymi na terenie kraju wykonywanej pracy,
&#8226; korzystniejsze wynagrodzenie niż na umowie holenderskiej,
&#8226; bonusy dla pracowników (frekwencyjny, rekomendacyjny).

!!! Aplikuj teraz - skopiuj poniższy link do przeglądarki !!!

https://https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Monter-ocieplen-budynkow-praca-w-Holandii/4879-2900-25-09b-3156.html »

lub zadzwoń:
Paulina: +48 510 242 586
Ewelina: +48 509 338 922

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 03 Pazdziernik, 2019  11:13

Identyfikator: 666825

Wyświetleń: 1641