Chełm, Lubelskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca Biznesowy Play

CaŁa Polska

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Autoryzowany Partner Biznesowy Sieci PLAY aktualnie poszukuje kandydatów do współpracy w oparciu o własną działalność gospodarczą na terenie całego kraju na stanowisko
DORADCA BIZNESOWY

Opis stanowiska:

wyspecjalizowana obsługa firm w dziedzinie telekomunikacji
profesjonalne doradztwo i analiza potrzeb klienta
pozyskiwanie nowych klientów
podpisywanie umów telekomunikacyjnych
obsługa posprzedażowa klientów i podpisywanie aneksów do umów
umiejętność budowania i utrzymywania długotrwałych relacji biznesowych

Wymagania:

doświadczenie w sprzedaży B2B lub w branży telekomunikacyjnej
prawo jazdy i własny samochód lub zakup w ciągu najbliższych 3 miesięcy
własna działalność gospodarcza lub chęć założenia w ciągu 3 miesięcy
wysoki poziom etyki zawodowej
samodzielność
chęć uczenia się i osiągania celów

Oferujemy:

BARDZO ATRAKCYJNE I KONKURENCYJNE WYNAGRODZENIE PROWIZYJNE
Atrakcyjne warunki współpracy dla zorganizowanych grup sprzedażowych!
Najlepiej sprzedający się produkt na rynku telekomunikacyjnym

Zapewniamy:

wysokie zarobki
profesjonalne szkolenia
atrakcyjny i konkurencyjny system wynagrodzeń
telefon służbowy
wsparcie marketingowe
nieprzeciętną energię grupy, wsparcie merytoryczne i szkoleniowe

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 28 Maj, 2012  16:22

Identyfikator: 398872

Wyświetleń: 2498